Dujinis balionėlis Plegium Combo pink

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 1321
  Kaina 1950
  2995 Sutaupykite 1045
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  pasiūlymas galioja iki 2021-03-23
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Dujinis balionėlis Plegium Combo pink

  Įspėjimas dujinių balionėlių pirkėjams
  Dėmesio - Dujiniai balionėliai yra priskiriami D kategorijos ginklams. Juos įsigyti galima nuo 18 metų. DUJINIŲ BALIONĖLIŲ NESIUNČIAME. Juos nusipirkus galima atsiimti mūsų ginklų parduotuvėje - ŽALGIRIO g. 131, VILNIUS, pateikus asmens tapatybę ir amžių įrodantį dokumentą.
  Gamintojas
  Veiklioji medžiaga
  Oleoresin Capsicum
  Purškimo tipas
  Čiurkšlė
 • Dujinis balionėlis Plegium Combo pink tai multifunkcinis pipirinis balionėlis: pipirinių dujų čiurkšlė, sirena bei stroboskopas aktyvuosis automatiškai, panaudojus balionėlį.

  Virš dujų paleidimo mygtuko sumontuotas atsilenkiantis dangtelis, kuris jį apsaugo nuo atsitiktinio paspaudimo, tačiau, esant reikalui, netrukdo balionėlio panaudoti greitai ir saugiai. Mygtukas taip pat turi sensorinį taikiklį, kuris pirštu leidžia jausti purškimo kryptį. Ergonomiškas balionėlio dizainas apsaugo naudotoją nuo atsitiktinio purkštuko uždengimo smiliumi.

  Sirena ir stroboskopas išlieka aktyvūs net ir atleidus dujų paleidimo mygtuką. Vienintelis būdas tai išjungti yra smailiu daiktu į viršų kilstelėti šone esantį mygtuką. Plastikinis balionėlio korpusas yra pagamintas iš 2 mm storio PC-ABS plastiko, tad yra itin tvirtas ir patvarus.

 • Alternatyvios prekės

  Dujinis balionėlis Plegium Combo juodas
  Kodas: 1320
  Kaina 1950
  2995 Sutaupykite 1045