Prekių katalogas

Pristatymo sąlygos

 • Sąvokos:

  Specialios prekės - tai ginklai, ginklų priedėliai ir šaudmenys, kurių pirkimui reikalingas leidimas, išduodamas teritoriniame Policijos komisariate (Pagal LR Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą).

  Paprastos prekės – visos kitos prekės, kurių įsigijimui yra nereikalingas policijos leidimas.

   

  5. Prekių pristatymas:

  Paprastos prekės
  5.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

  5.4. Prekės pristatymo terminas yra nurodytas prekės aprašyme. Jei prekės nėra Pardavėjo sandėlyje ir ji yra užsakoma, dėl tikslaus pristatymo termino Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju šio nurodytais kontaktiniais duomenimis. Visais atvejais patvirtinimas apie užsakymo vykdymą Klientui siunčiamas tik gavus apmokėjimą į UAB ,,Stingeris“ sąskaitą. Asmeniui, atsiimančiam prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojantį Asmens tapatybės dokumentą. Prekė įteikiama tik ją sistemoje pirkusiam asmeniui.

  5.5. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

  5.6. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu arba Pardavėju patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę, asortimentą. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo Pardavėjo pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant Kurjeriui arba Pardavėjui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo prekės pristatymo dokumente.

  5.7. Prekės, kurias įsigyti gali tik pilnamečiai asmenys nuo 18 metų, gali būti atsiimamos UAB "Stingeris“ parduotuvėse. Atsiimant prekę privaloma pateikti tapatybę ir amžių įrodantį asmens dokumentą.

   

  Specialios prekės

  5.7. Pirkėjo atsiimamos UAB ,,Stingeris“ parduotuvėje, Žalgirio 131, Vilnius.

  5.7.1 Asmeniui, atsiimančiam specialią prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojančio Asmens tapatybės dokumento ir Leidimo Specialiai prekei originalus. Speciali prekė įteikiama tik ją sistemoje pirkusiam asmeniui, pasirašant prekių priėmimo – perdavimo aktą. Jeigu Speciali prekė perkama juridinio asmens, įgaliotam asmeniui, atsiimančiam prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojančio Asmens tapatybės dokumento, Leidimo Specialiai prekei, įgaliojimo ir darbuotojo pažymėjimo originalus.