Prekių katalogas

Elektrošokas ESP Stun Gun POWER Max 500000 V

 • Elektrošokas ESP Stun Gun POWER Max 500000 V

  Kodas: 2736
  Kaina 6000
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Elektrošokas ESP Stun Gun POWER Max 500000 V

 • Elektrošokas ESP Stun Gun POWER Max 500000 V  - elektroninis ginklas, kuriam nereikalingas leidimas, leidžiantis efektyviai nukenksminti užpuoliką. Naudojamas tiek policijos, apsaugos įmonių, tiek ir civilių asmenų.

  Korpusas pagamintas iš atsparaus polimero ir turi sukibimą su ranka pagerinančią paviršiaus tekstūrą. Apatinėje korpuso dalyje yra sumontuotas saugiklis, sujungtas su riešo virvele, tad jei užpuolikas elektrošoką išplėš iš rankų, jo negalės panaudoti prieš mus.

  Prietaisas turi jungiklį ir užraktą apsaugantį nuo netyčinio panaudojimo. Komplektuojamas su prisegikliu, leidžiančiu pasidėti elektrošoką taip, kad jis visada būtų po ranka.

  Šis ginklas veikia generuodamas aukštos įtampos, bet žemo intensyvumo elektros impulsus, kurie sukelia raumenų susitraukimus, jų nevaldymą bei skausmą. Kelios sekundės šio elektrošoko panaudojimo imobilizuoja užpuoliką 10-12 minučių.

  Prilietus elektrodus, užsidaro elektros grandinė ir paviršiniai kūno raumenys yra krečiami 500000 voltų įtampa, tačiau besiginančiam asmeniui nekyla pavojus būti taip pat atsitiktinai susilietus su užpuoliku, kadangi šio elektrošoko konstrukcija apsaugo nuo antrinės iškrovos.

  Gamintojas rekomenduoja naudoti 9V šarmines (alkaline) baterijas. Naudojant kitokias baterijas prietaisas gali neveikti optimaliai.

  Techniniai duomenys:

  Įtampa: 500 000 Voltų

  Srovė: 9,8 mA

  Iškrovos energija: 149 mJ

  Energijos šaltinis: 2x9V šarminė baterija

  Svoris: 240 / 310 g

  Korpusas: polimerinis

  Išmatavimai: 193x65x55 mm