Prekių katalogas

Elektrošokas ESP Stun Gun su dujiniu balionėliu Pepper Spray SCORPY 200 200000 V

 • Elektrošokas ESP Stun Gun su dujiniu balionėliu Pepper Spray SCORPY 200 200000 V

  Kodas: 2737
  Kaina 60 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Elektrošokas ESP Stun Gun su dujiniu balionėliu Pepper Spray SCORPY 200 200000 V

 • Elektrošokas ESP Stun Gun su dujiniu balionėliu Pepper Spray SCORPY 200 200000 V - elektroninis ginklas su dvigubu poveikiu. turi sumontuotą dujinį balionėlį, kuris ženkliai padidina tikimybę sėkmingai apsiginti.

  Korpusas pagamintas iš atsparaus polimero ir turi sukibimą su ranka pagerinančią paviršiaus tekstūrą. Apatinėje korpuso dalyje yra sumontuotas saugiklis, sujungtas su riešo virvele, tad jei užpuolikas elektrošoką išplėš iš rankų, jo negalės panaudoti prieš mus.

  Prietaisas turi jungiklį ir užraktą apsaugantį nuo netyčinio panaudojimo. Komplektuojamas su prisegikliu, leidžiančiu pasidėti elektrošoką taip, kad jis visada būtų po ranka.

  Pipirinis balionėlis, sumontuotas šiame elektrošoke yra 15 ml talpos, užpildytas dujomis su 10% Capsicum Oleoresin gelio koncentracija. Gelis sumažina nepageidaujamą smulkių dalelių patekimą į orą, padidina purškimo atstumą, bei sumažina vėjo poveikį.

  Dujos veiksmingos ir prieš asmenis apsvaigusius nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Nedegios.

  Šis ginklas veikia generuodamas aukštos įtampos, bet žemo intensyvumo elektros impulsus, kurie sukelia raumenų susitraukimus, jų nevaldymą bei skausmą. Kelios sekundės šio elektrošoko panaudojimo imobilizuoja užpuoliką 10-12 minučių.

  Prilietus elektrodus, užsidaro elektros grandinė ir paviršiniai kūno raumenys yra krečiami 200000 voltų įtampa, tačiau besiginančiam asmeniui nekyla pavojus būti taip pat atsitiktinai susilietus su užpuoliku, kadangi šio elektrošoko konstrukcija apsaugo nuo antrinės iškrovos.

  Gamintojas rekomenduoja naudoti 9V šarmines (alkaline) baterijas. Naudojant kitokias baterijas prietaisas gali neveikti optimaliai.

  Techniniai duomenys:

  Įtampa: 200 000 Voltų

  Srovė: 9,9 mA

  Iškrovos energija: 31,5 mJ

  Energijos šaltinis: 1x9V šarminė baterija

  Svoris: 200 / 235 g

  balionėlio nuotolis: 2 metrai

  Korpusas: polimerinis

  Išmatavimai: 165x62x34 mm