Prekių katalogas

Kolimatoriaus Holosun HS510C ir artintuvo Holosun HM3X 3x rinkinys

 • Kolimatoriaus Holosun HS510C ir artintuvo Holosun HM3X 3x rinkinys

  Kodas: 3009

  Kolimatoriaus Holosun HS510C ir artintuvo Holosun HM3X 3x rinkinys

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Kolimatoriaus Holosun HS510C ir artintuvo Holosun HM3X 3x rinkinys

  Kolimatorinis taikiklis Holosun HS510C Red Dot - tai karabinui skirtas atviras kolimatorinis taikiklis savyje derinantis platų matymo lauką, lengvą svorį  ir efektyvią elektroniką.

  Šio taikiklio stiklas padentas pažangia, atspindžius eliminuojančia daugiasluoksne danga, o vaizdas matomas pro jį yra ryškus ir neturi paralakso efekto.

  Maitinamas  CR2032 baterija bei saulės elementu. Iš tiesų, šis saulės elementas, dėka efektyvaus LED diodo, užmaitina taikiklį esant betkokiai ryškiai šviesai, nesvarbu ar tai natūrali, ar dirbtinė šviesa. Jei šviesos intensyvumas yra nepakankamas pilnam taikilio užmaitinimui, saulės elementas tokiu atveju tiesiog asistuoja baterijai, tokiu būdu ženkliai prailgindamas jos tarnavimo laiką.

  Shake Awake funkcija, nenaudojant ginklo taikiklį išjungia ir vėl įjungia vos sujudinus ginklą.

  Integruota Solar Failsafe sistema, automatiškai reguliuoja taikiklio taško ryškumą atsižvelgiant į aplinkos apšviestumą. Yra ir rankinio reguliavimo funkcija.

  Priartintojas Holosun HM3X 3x Magnifier Flip QD Mount - pagamintas su atspariu ir patvariu aliuminio korpusu bei itin skaidriais ir šviesai pralaidžiais lęšiais, šis priartintojas išsiskiria savo puikiu kainos ir kokybės santykiu.

  Reguliuojamos dioptrijos ir 3x artinimas leidžia aiškiai matyti taikinį ir lengvai nusitaikyti. Dėka savo tvirtinimo sistemos su atlenkimu ir QD greitu atsegimu, šį priartintoją lengva atlenkti ir naudotis vien kolimatoriumi, arba visiškai nusegti, jei to reikalauja situacija.

  Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės frezuoto aliuminio ir užtikrina IP67 standartą atitinkančią apsaugą nuo dulkių ir vandens.

  Priartintoją galima sumontuoti kaip absoliutų Co-witness, arba apatinės 1/3 dalies Co-witness.

  Techninė specifikacija:
  Priartinimas: 3X
  Išėjimo lęšiuko diametras: 7,37 mm
  Atstumas iki akies: 7 cm
  Matymo laukas: 7°/12,34 m ant 100 m
  Dioptrijos: ±3D
  Lešių medžiaga: Optinis stiklas
  Laikymo temperatūra: -30 iki -70 °C
  Naudojimo temperatūra: -30 C iki -60 °C
  Korpusas: Aliuminis
  Korpuso padengimas: MAO (micro-arch oxidation)
  Korpuso spalva: Black
  Išmatavimai: 99 x 41 x 60 mm
  Svoris: 277 g