Prekių katalogas

Pistoletas Arex Delta Gen2 Tactical X OR 9x19 Black

 • Pistoletas Arex Delta Gen2 Tactical X OR 9x19 Black

  Kodas: 3943
  Kaina 70000 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilniaus Žalgirio g. 131 parduotuvė. Tel. +370 661 77788
  Vilniaus Ateities g. 10 parduotuvė/šaudykla. Tel. +370 616 77712
  Klaipėdos Naujoji uosto g. 18 parduotuvė. Tel. +370 679 08887
  Į krepšelį 

  Pistoletas Arex Delta Gen2 Tactical X OR 9x19 Black

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  197 mm
  Aukštis
  131 mm
  Storis
  32 mm
  Vamzdžio ilgis
  117 mm
  Svoris
  630 g
 • Pistoletas Arex Delta Gen2 Tactical - tai striker tipo taktinis pistoletas su paruošta vieta kolimatoriaus montavimui, turintis compact dydžio rankeną ir spyną, vamzdį su sriegiu, paaukštintus taikiklius ir vietą kolimatoriniam taikikliui.

  Vartotojų rekomendacijų dėka, antros kartos Arex Delta modelyje nebeliko agresyvios, išsikišančios languotos rankenos paviršiaus tekstūros, kurią pakeitė sportinio tipo, šveičiamą popierių primenanti plokščių paviršių tekstūra, kartu su sušvelnintais ir užapvalintais rankenos kampais, neleidžiančiais ginklui užkliūti už drabužių. Taip pat, šiame pistolete sumontuotas prailgintas dėtuvės išmetimo mygtukas.

  Taip pat, su šia karta atsirado ir magwell, kuris ženkliai pagreitina dėtuvės pakeitimą. Rėmas turi picatinny bėgelį, suteikiantį plačias aksesuarų montavimo galimybes, o 4 skirtingų dydžių keičiamos rankenos plokštelės leidžia ginklą pasikoreguoti pagal savo rankos dydį.

  Paaukšrinti šio ginklo metaliniai mechaniniai taikikliai suteikia plačias cowitness galimybes bet kada, su daugeliu kolimatorinių taikiklių. Net sumontavus duslintuvą, šie taikikliai leidžia nusitaikyti ir aiškiai matyti taikinį.

  Saugumas:

  Lyginant su pilnai užtaisytais strikeriais, Arex pusiau užvesta Striker Double Action spyruoklė yra natūraliai saugesnė. Taip pat, šis ginklas turi trigubą Tripple Drop Safety saugumo sistemą, kuri eliminuoja atsitiktinio šūvio galimybę užtaisytam ginklui nukritus ant žemės. Ginklas iššaus tik vieninteliu atveju, nuspaudus nuleistuką.