Prekių katalogas

Pistoletas Arex Delta L OR Gen2, 9x19 + Shield SMS

 • Kraunamos nuotraukos

  Pistoletas Arex Delta L OR Gen2, 9x19 + Shield SMS

  Kodas: DeltaBlack
  Kaina 749 
  878  Sutaupykite 129 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pistoletas Arex Delta L OR Gen2, 9x19 + Shield SMS

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  196 mm
  Aukštis
  131 mm
  Storis
  30 mm
  Vamzdžio ilgis
  114 mm
  Svoris
  646 g
  Ginklo išbandymas
  Ginklo kainoje neįskaičiuotas išbandymo mokestis
 • Pistoletas Arex Delta L OR Gen2 - tai pilno, Full Size dydžio striker tipo pistoletas su paruošta vieta kolimatoriaus montavimui, išlaikantis visas savo pirmtako gerąsias savybes ir patobulintas atsižvelgiant į gausybę klientų atsiliepimų ir pasiūlymų.

  Parduodamas kartu su kolimatoriniu taikikliu.

  Vartotojų rekomendacijų dėka, antros kartos Arex Delta modelyje nebeliko agresyvios, išsikišančios languotos rankenos paviršiaus tekstūros, kurią pakeitė sportinio tipo, šveičiamą popierių primenanti plokščių paviršių tekstūra, kartu su sušvelnintais ir užapvalintais rankenos kampais, neleidžiančiais ginklui užkliūti už drabužių.

  Taip pat, su šia karta atsirado ir magwell, kuris ženkliai pagreitina dėtuvės pakeitimą. Rėmas turi picatinny bėgelį, suteikiantį plačias aksesuarų montavimo galimybes, o 4 skirtingų dydžių keičiamos rankenos plokštelės leidžia ginklą pasikoreguoti pagal savo rankos dydį.

  Saugumas:

  Lyginant su pilnai užtaisytais strikeriais, Arex pusiau užvesta Striker Double Action spyruoklė yra natūraliai saugesnė. Taip pat, šis ginklas turi trigubą Tripple Drop Safety saugumo sistemą, kuri eliminuoja atsitiktinio šūvio galimybę užtaisytam ginklui nukritus ant žemės. Ginklas iššaus tik vieninteliu atveju, nuspaudus nuleistuką.