Prekių katalogas

Pistoletas Arex Delta X Gen2, 9x19, Black

 • Pistoletas Arex Delta X Gen2, 9x19, Black

  Kodas: 2608
  Kaina 59000 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Pistoletas Arex Delta X Gen2, 9x19, Black

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  183 mm
  Aukštis
  131 mm
  Storis
  30 mm
  Vamzdžio ilgis
  102 mm
  Svoris
  625 g
 • Pistoletas Arex Delta X Gen2 - tai striker tipo crossover pistoletas, turintis pilno, full size, dydžio rankeną ir compact dydžio spyną. Išlaikantis visas savo pirmtako gerąsias savybes ir patobulintas atsižvelgiant į gausybę klientų pasiūlymų.

  Vartotojų rekomendacijų dėka, antros kartos Arex Delta modelyje nebeliko agresyvios, išsikišančios languotos rankenos paviršiaus tekstūros, kurią pakeitė sportinio tipo, šveičiamą popierių primenanti plokščių paviršių tekstūra, kartu su sušvelnintais ir užapvalintais rankenos kampais, neleidžiančiais ginklui užkliūti už drabužių.

  Taip pat, su šia karta atsirado ir magwell, kuris ženkliai pagreitina dėtuvės pakeitimą. Rėmas turi picatinny bėgelį, suteikiantį plačias aksesuarų montavimo galimybes, o 4 skirtingų dydžių keičiamos rankenos plokštelės leidžia ginklą pasikoreguoti pagal savo rankos dydį.

  Saugumas:

  Lyginant su pilnai užtaisytais strikeriais, Arex pusiau užvesta Striker Double Action spyruoklė yra natūraliai saugesnė. Taip pat, šis ginklas turi trigubą Tripple Drop Safety saugumo sistemą, kuri eliminuoja atsitiktinio šūvio galimybę užtaisytam ginklui nukritus ant žemės. Ginklas iššaus tik vieninteliu atveju, nuspaudus nuleistuką.