Prekių katalogas

Pistoletas CZ TS 2 Orange, 9x19

 • Pistoletas CZ TS 2 Orange, 9x19

  Kodas: 3632
  Kaina 299900 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilniaus Žalgirio g. 131 parduotuvė. Tel. +370 661 77788
  Vilniaus Ateities g. 10 parduotuvė/šaudykla. Tel. +370 616 77712
  Klaipėdos Naujoji uosto g. 18 parduotuvė. Tel. +370 679 08887
  Į krepšelį 

  Pistoletas CZ TS 2 Orange

  Prekės ženklas
  CZ
  Gamintojas
  CZ
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  225 mm
  Aukštis
  152 mm
  Storis
  45 mm
  Vamzdžio ilgis
  130 mm
  Svoris
  1350 g
 • Pistoletas CZ TS 2 Orange - tai naujas, didžiųjų čempionatų lygį atitinkantis pistoletas, pagamintas atsižvelgiant į elitinių šaulių poreikius ir pastabas. Jo parametrai buvo suderinti specialiai IPSC Standard divizionui, bet, kaip ir visi TS 2 serijos pistoletai, šis ginklas pilnavertiškai gali dalyvauti ir kituose divizionuose.

  Poliruotas sunkaus profilio vamzdis

  Sunkus poliruotas "Bull" Barrel vamzdis yra pagrindinė šio ginklo savybė, atitinkanti šiuolaikines praktinio šaudymo sporto tendencijas. Toks vamzdis suteikia šauliui pranašumą pagerindamas taiklumą bei atatrankos kontrolę net ir esant itin didelei greitošaudai, taip pat prailgindamas tarnavimo laiką.

  Naujas spynos dizainas

  Lengvas ir patikimas užtaisymas dar labiau pagerintas dėka atnaujinto dizaino seracijų abiejose priekinės spynos dalies pusėse, kurias, pirmąkart CZ pistoletų istorijoje, papildo seracijos esančios spynos viršuje.

  Modifikuota atatrankos spyruoklės kreipiančioji

  Naujas grąžinamosios spyruoklės kreipiančiosios dizainas eliminuoja bet kokį šoninį judėjimą šūvio metu. Dėl to prailgėja guminio buferio tarnavimo laikas ir palengvėja ginklo išardymas ir surinkimas.

  Naujas kryptukas

  Šviesolaidinis kryptukas turi naują tvirtinimo varžtu sistemą, kuri kryptuką fiksuoja išilginiame griovelyje spynos viršuje, tokiu būdu palengvindama jo keitimą esant poreikiui.

  Rankinis surinkimas

  Ginklo mazgai vamzdis-spyna ir spyna vamzdis ira rankiniu būdu priderinti siekiant užtikrinti kaip įmanoma mažesnes tolerancijas tarp detalių tačiau išlaikant tą patį patikimumą su visais šaudmenimis.

  Nauja nykščio atrama

  Nykščio atrama esanti kairėje ginklo pusėje buvo suprojektuota bendradarbiaujant su CZ Shooting Team sportininkais.

  Sumažintas dėtuvės išmetimo mygtuko aukštis

  Dėtuvės išmetimo mygtuko aukštis buvo 2 mm sumažintas siekiant apsaugoti šaulį nuo atsitiktinio netyčinio dėtuvės išmetimo nuspaudus jį prilaikančiosios rankos delnu. Net ir po šios modifikacijos dėtuvės išmetimas vis viena lieka įspūdingai greitas.

  Paaukštinti saugikliai

  Aukštyn kilsteltos saugiklio svirtys, esančios abiejose ginklo pusėse, buvo derinamos taip, kad ginklas lengvai tilptų į IPSC Standard diviziono dėžutę (225x150x45mm) neprarandant funkcionalumo ir patikimo veikimo. Saugiklių svirtys gali tarnauti ir kaip nykščių atramos.

  Oranžiniai duraliuminio komponentai

  Plokščios rankenų  kriaunos, dėtuvės išmetimo mygtukas, magwell praplatinimas ir dėtuvių apatinės plokštelės yra pagamintos iš oranžine spalva anoduoto duraliuminio. Oranžinė spalva CZ gamyboje tradiciškai naudojama aukščiausios kokybės produktų spalvinėse gamose.