Prekių katalogas

Pistoletas Glock 43X FS MOS Combo 9x19

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2429
  Kaina 114900
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pistoletas Glock 43X FS MOS Combo 9x19

  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  165 mm
  Aukštis
  128 mm
  Storis
  28 mm
  Vamzdžio ilgis
  87 mm
  Svoris
  465 g
  Ginklo išbandymas
  Ginklo kainoje neįskaičiuotas išbandymo mokestis
 • Pistoletas Glock 43X FS MOS Combo 9x19 - Tai yas pats Glock 43X tik komplektuojamas kartu su Shield RMSc 4MOA kolimatoriniu taikiliu.

  Nors ir šaudo 9x19 Luger šoviniais, šis pistoletas kompaktiškas, išlaikantis Slimline dizainą, suteikiantį ginklui siaurą profilį.

  Ginklas turi povamzdinį bėgelį, padengtas nDLC paviršių kietinančia danga, turi 10 šuvių dėtuvę ir yra puikus pasirinkimas užslėptam nešiojimuisi.

  Spynos priekyje išfrezuoti grioveliai suteikia šauliui papildomą taktilinį paviršių, pagerinantį sukibimą ir palengvinantį ginklo valdymą net ir šlapiomis ar prakaituotomis rankomis.

  G43X R turi tą patį, kompaktišką rankenos ilgį bei minimalių Beavertail, kaip ir G48, kas savo ruožtu suteikią gerą balansą ir sukibimą su ranka plačiam šaulių ratui.

  Pistoleto rėmas turi GLOCK Mounting Rail Slim bėgelį taktinių aksesuarų montavimui bei tokius Slimline dizainui būdingus elementus, kaip integruotas Beavertail rankenos viršus, lengvai iš vienos pusės į kitą perstatomas apkabos paleidimo mygtukas bei išskirtinio taiklumo Glock Marksman Barrel (GMB) vamzdis, toks pat kaip Gen 5 serijos pistoletuose.