Prekių katalogas

Pistoletas Glock 19 Gen5 MOS FS, 9x19

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2036
  Kaina 859 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pistoletas Glock 19 Gen5 MOS FS, 9x19

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  185 mm
  Aukštis
  128 mm
  Storis
  34 mm
  Vamzdžio ilgis
  102 mm
  Svoris
  675 g
  Ginklo išbandymas
  Ginklo kainoje neįskaičiuotas išbandymo mokestis
 • Pistoletas Glock 19 Gen5 MOS FS, 9x19 - tai ginklas su supaprastinta optinio-kalimatorinio taikiklio montavimo sistema MOS, kuri patobulina ir taip beveik tobulą Gen5 kartos pistoletą.

  Spynos viršuje, preciziškai išfrezuota aikštelė, į kurią keičiamų adapterio plokštelių pagalba lengvai susimontuoja daugelis populiariausių gamintojų taikiklių.

  Dėka savo mažesnių gabaritų, šis ginklas yra idealus pasirinkimas kai reikia didesnio universalumo.

  Naujasis Glock Gen5  vardan universalumo iš savo dizaino eliminavo renkenos griovelius pirštams, tačiau paliko galimybę keisti rankenos pastorinimus.

  Ginklo spyna padengta nDLC metalą kietinančia bei atspindžius sumažinančia danga ir priekyje turi išfrezuotus papildomus griovelius, suteikiančius šauliui papildomą taktilinį paviršių, bei palengvinančius ginklo valdymą net ir šlapiomis ar prakaituotomis rankomis.

  Praplatinta apkabos įdėjimo anga palengvina greitą apkabos įstatymą ir sutaupo stresinėse situacijose taip reikalingas sekundės dalis.

  Apkabos išmetimo mygtukas yra lengvai perstatomas į vieną ar kitą ginklo pusę ir, kartu su abgiejose pusėse esančia spynos sustabdymo svirtele, daro ši ginklą vienodai patogiu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams šauliams.

  Visi Glock Gen 5 modeliai turi GLOCK Marksman Barrel (GMB) vamzdžius su poligoninėmis graižtvomis.