Prekių katalogas

Pistoletas Glock 45 Gen5 MOS FS 9x19

 • Pistoletas Glock 45 Gen5 MOS FS 9x19

  Kodas: 2329
  Kaina 93000 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Pistoletas Glock 45 Gen5 MOS FS 9x19

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  189 mm
  Aukštis
  139 mm
  Storis
  34 mm
  Vamzdžio ilgis
  102 mm
  Svoris
  695 g
 • Pistoletas Glock 45 Gen5 FS - tai Crossover serijos pistoletas, turintis visus penktos kartos pistoletų privalumus bei MOS sistemą. Kompaktiška spyna ir pilno dydžio rankena remiasi karinio, G19X, pistoleto filosofija.

  Spynos viršuje, preciziškai išfrezuota aikštelė, į kurią keičiamų adapterio plokštelių pagalba lengvai susimontuoja daugelis populiariausių gamintojų taikiklių.

  Naujasis Glock Gen5 vardan universalumo iš savo dizaino eliminavo renkenos griovelius pirštams, tačiau paliko galimybę keisti rankenos pastorinimus.

  Ginklo spyna padengta nDLC metalą kietinančia bei atspindžius sumažinančia danga ir priekyje turi išfrezuotus papildomus griovelius, suteikiančius šauliui papildomą taktilinį paviršių, bei palengvinančius ginklo valdymą net ir šlapiomis ar prakaituotomis rankomis.

  Praplatinta apkabos įdėjimo anga palengvina greitą apkabos įstatymą ir sutaupo stresinėse situacijose taip reikalingas sekundės dalis.

  Apkabos išmetimo mygtukas yra lengvai perstatomas į vieną ar kitą ginklo pusę ir, kartu su abgiejose pusėse esančia spynos sustabdymo svirtele, daro ši ginklą vienodai patogiu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams šauliams.

  Visi Glock Gen 5 modeliai turi GLOCK Marksman Barrel (GMB) vamzdžius su poligoninėmis graižtvomis.