Prekių katalogas

Pistoletas HS 9 G2 3.0", 9x19

 • Pistoletas HS 9 G2 3.0", 9x19

  Kodas: 2212
  Kaina 599 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pistoletas HS 9 G2 3.0", 9x19

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  153 mm
  Aukštis
  120,5 mm
  Storis
  33 mm
  Vamzdžio ilgis
  80,5 mm
  Svoris
  724 g
  Ginklo išbandymas
  Ginklo kainoje neįskaičiuotas išbandymo mokestis
 • Pistoletas HS 9 G2 - tai ginklas, savyje turintis viską, ko tik galite pareikalauti iš sub-compact klasės pistoleto. Turi 3 colių šalto kalimo vamzdį ir spyną, kurios paviršius kietintas Melonitu.

  Atnaujintas rėmo dizainas ir šiurkštus paviršius suteikia geresnį sukibimą su ranka ir palengvina ginklo valdymą šaudant. Spynos šonuose pagilinti grioveliai palengvina ginklo užtaisymą esant stresinei situacijai.

  Ginklas turi šviesolaidinį kryptuką ir žemo profilio galinį taikiklį. Taikiklių paviršius frezuotas bangelėmis, mažinančiomis šviesos atspindį.

  Kitos ginklo savybės - picatinny bėgelis po vamzdžiu, abiejose pusėse esantis dėtuvės išmetimo mygtukas, nuleistuko saugiklis, dužiklio saugiklis, užtaisyto ginklo indikatorius. Nuleistuko skliautelis padidintas lengvesniam valdymui esant su pirštinėmis.

  Dėtuvės talpa - 13+1 arba 16+1. Tai reiškia, kad vien pakeisdami dėtuvę, galime šį HS 9 G2 3.0 transformuoti iš užslėtam nešiojimuisi skirto ginklo į talpų, pilno dydžio pistoletą. Tai išskirtinai universalus ginklas.