Prekių katalogas

Pistoletas Laugo Arms Alien Full KIT, 9x19

 • Pistoletas Laugo Arms Alien Full KIT, 9x19

  Kodas: 3035
  Kaina 469000 
  549000  Sutaupykite 80000 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilniaus Žalgirio g. 131 parduotuvė. Tel. +370 661 77788
  Vilniaus Ateities g. 10 parduotuvė/šaudykla. Tel. +370 616 77712
  Klaipėdos Naujoji uosto g. 18 parduotuvė. Tel. +370 679 08887
  Į krepšelį 

  Pistoletas Laugo Arms Alien Full KIT, 9x19

  Prekės ženklas
  Alien
  Gamintojas
  Laugo Arms
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  210 mm
  Aukštis
  148 mm
  Storis
  29 mm
  Vamzdžio ilgis
  124 mm
  Svoris
  1121 g
 • Pistoletas Laugo Arms Alien Full KIT - inovatyvus revoliuciją keliantis ginklas su net keliais unikaliais ir patentuotais techniniais sprendimais, nenaudojantis tradicinių pasenusių užrakinimo ar nuleistuko bloko mechanizmų.

  Parduodamas kaip rinkinys, sukomplektuotas su papildoma spyna ir kolimatoriumi, greito ištraukimo dėklu ir Magwellu.

  Greitis:

  Bet kuris šaulys su Alien pistoletu šaudys neabejotinai greičiau. Taip yra todėl, kad šio ginklo vamzdžio ašis yra žemiausia pasaulyje - net 1,7 mm žemiau už rankenos suėmimo ašį. Viso to rezultatas - tiesinė išilginė atatranka, šūvio metu nekelianti vamzdžio aukštyn.

  Taiklumas:

  Su Alien šauliai šaudo taikliau! Tą pasiekti padeda į rėmą fiksuotas vamzdis, kuris šūvio ciklo metu nejuda ir yra laisvai iškabintas visai kaip snaiperio šautuve. Visa tai, kartu su preciziškai pagamintomis kitomis ginklo dalimis, užtikrina išskirtinį šio ginklo taiklumą.

  Kontrolė:

  Su šiuo ginklu šaulys turi pilną kontrolę net ir greitošaudoje, ar šaudant dupletais. Ši kontrolė būtų neįmanoma be Laugo Arms dujų nuvedimu atatranką slopinančios sistemos (gas delayed blowback). Alien pistoletas neturi atgyvenusios tradicinės užrakto sistemos, vietoje to Laugo Arms paėmė vamzdyje esantį dujų slėgį ir cilindro bei stūmoklio pagalba nukreipė jį priešinga atatrankai kryptimi. To pasekoje - kuo stipresnis šūvis, tuo stipriau slopinama atatranka, kas savo ruožtu užtikrina kontrolę su įvairiais skirtingais šaudmenimis.

  Moduliavimas:

  Alien pistoletas gali būti labai lengvai pritaikytas skirtingoms šaulių reikmėms. Spynos viršutinė dalis gali būti vienu spragtelėjimu pakeista į kitą, su atvirais taikikliais, su įvairiais kolimatoriais ar MIL-STD-1913 bėgeliu.

  Taikymasis ir kolimatoriaus ilgaamžiškumas:

  Alien taikikliai, skirtingai nei tradiciniuose ginkluose, šūvio ciklo metu nejuda kartu su spyna, ko pasekoje šaulys nepameta taikiklių iš savo taikymosi linijos, o kolimatoriai negauna papildomų apkrovų ir tarnauja gerokai ilgiau, tiek pat kiek ant PCC karabinų.