Prekių katalogas

Pistoletas Walther CCP Juodas 9x19

 • Kraunamos nuotraukos

  Pistoletas Walther CCP Juodas 9x19

  Kodas: 2075
  Kaina 625 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Pistoletas Walther CCP Juodas 9x19

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  163 mm
  Aukštis
  130 mm
  Storis
  30 mm
  Vamzdžio ilgis
  90 mm
  Svoris
  633 g
  Ginklo išbandymas
  Ginklo kainoje neįskaičiuotas išbandymo mokestis
 • Pistoletas Walther CCP - kompaktiškas, taiklus ir patikimas. Šis ginklas savyje derina lengvą mažo, kišeninio, pistoleto valdymą, su 9x19 šovinio galia. CCP pavadinime užšifruotas Concealed Carry Pistol (liet. - pistoletas užslėptam nešiojimui).

  Inovatyvi, užvėlinto dujų veikimo (Gas-Delayed Blowback) principu veikianti SOFTCOIL sistema ženkliai sumažina atatranką ir užtikrina sklandų spynos veikimą.

  CCP pistoletas - tai užslėptam nešiojimui idealiai subalansuota ergonomikos, dydžio, formos ir taiklumo kombinacija. Būdamas vos 163 mm ilgio, šis vienos eilės, 8 šūvių ginklas savyje talpina daug savybių, kurios randamos tik didesniuose ginkluose.

  Nuleistuko nuspaudimo jėga - 2,5 kg, o eiga - vos 7 mm. Atatrankos metu nukreipdami dujų slėgį, inžinieriai ginkle galėjo panaudoti minkštesnę pagrindinę spyruoklę, taip sumažindami atatranką, lyginant su Browning sistema. Be to, poligonines graižtvas turintis vamzdis šūvio metu nepasislenka žemyn, o tai, savo ruožtu, sumažina vertikalų ginklo judėjimą ir padidina taiklumą.

  Polimeriniai pistoleto taikikliai turi tris ryškius taškus ir tris skirtingus aukščius. Galinis taikiklis reguliuojamas slankiojant į šonus.