Prekių katalogas

Pistoletas Walther PDP Full Size 4,5" OR, 9x19

 • Pistoletas Walther PDP Full Size 4,5" OR, 9x19

  Kodas: 2855
  Kaina 85000
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilniaus Žalgirio g. 131 parduotuvė. Tel. +370 661 77788
  Vilniaus Ateities g. 10 parduotuvė/šaudykla. Tel. +370 616 77712
  Klaipėdos Naujoji uosto g. 18 parduotuvė. Tel. +370 679 08887
  Į krepšelį 

  Pistoletas Walther PDP Full Size 4,5" OR, 9x19

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kalibras
  9 mm Luger 9x19
  Bendras ilgis
  198 mm
  Aukštis
  143 mm
  Storis
  34 mm
  Vamzdžio ilgis
  115 mm
  Svoris
  715 g
 • Pistoletas Walther PDP Full Size 4,5 OR - klasikinio formato pistoletas su keturių su puse colių vamzdžiu ir polimeriniu rėmu, kurio proporcijos sudėliotos taip, kad taikymasis vyktų natūraliai o paslėptas nešiojimas būtų komfortabilus.

  Su savo 198 x 143 x 34 mm išmatavimais ir 70 mm atstumu iki nuleistuko, šis ginklas turi talpesnę 18 šūvių dėtuvę ir ilgesnę nei Compact versijoje rankeną, tačiau puikiai tinka tarnybiniam bei civiliniam paslėptam nešiojimuisi, o 115 mm ilgio vamzdis su poligoninėmis graižtvomis patikimai ir taikliai į taikinį perduoda visą didžiulę kulkos energiją.

  Viso pasaulio policijos ir karo tarnybos savo darbe pasitiki Walther pistoletais.

  Nuleistukas:

  Šis ginklas turi vieną geriausių savo klasėje Performanse Duty Trigger (PDT) nuleistuką su trumpu resetu, kurio lūžio taškas nepalyginamai tikslus ir prognozuojamas, o nuspaudimo jėga viso labo 25 N.

  Ergonomika ir taikymasis:

  Dėka savo ergonomikos ir rėmo proporcijų, svorio ir balanso, taikymasis vyksta intuityviai ir natūraliai, vos nukreipus ginklą į taikinį taikikliai savaime atsistoja į savo vietas sekdami akies žvilgsnio liniją.

  Rankenos paviršiaus tekstūra suformuota iš daugybės tetraedro formos išsikišimų, suteikia maksimalų sukibimą esant bet kokioms sąlygoms, nepaisant to, ar šaulys yra su pirštinėmis ar be jų, tačiau ši paviršiaus tekstūra nėra agresyvi ir nedirgina rankų odos, bei nekimba ir nedrasko drabužių.

  Unikalaus dizaino Super Terrain priekiniai ir galiniai spynos išfrezavimai (seracijos) yra aiškiai apčiuopiami, lengvai sukimba su ranka ir leidžia be vargo spyną pertraukti tiesiog akimirksniu.

  Optics ready:

  Visi PDP modeliai gaminami su spynomis, optimaliai paruoštomis sklandžiam ir nesudėtingam kolimatorinio taikiklio montavimui. Šis montavimas yra Co-witness ready, kas reiškia, kad per kolimatorinį taikiklį matysis ir atviri pistoleto taikikliai, dėl to nukreipus ginklą į taikinį tuo pačiu ir kolimatorinio taikiklio taškas natūraliai atsidurs tiksliai savo vietoje ir bus lengvai pagaunamas žvilgsniu.

  Moduliarumas:

  Walther PDP yra daugiausiai galimybių turinti ir lengviausiai moduliuojama Walther kada nors sukurta pistoletų grupė, turinti Picatinny bėgelius, Optics Ready bazes kolimatoriui, keičiamos pusės dėtuvės išmetimo mygtukus, trijų dydžių vamzdžius, dviejų dydžių rankenas, plius trijų dydžių rankenos pastorinimus.

  PDP atviri taikikliai prie spynos tvirtinami universalaus trapecinio frezavimo, kurį naudoja daugelis pistoletų gamintojų, pagalba, kas leidžia ant jo sumontuoti šimtus rinkoje jau esančių atvirų taikiklių, taip suteikiant neribotas galimybes išsirinkti sau labiausiai akiai priimtinus taikiklius.

  Patikimumas:

  Inovatyvus Walther šovinio lizdo dizainas su papildomu laipteliu susiaurinančiu perėjimą link graižtvų, suteikia ginklui daugiau patikimumo, ir mažiau priklausomybės nuo konkretaus šovinio. Toks šovinio lizdas geba perduoti daugiau energijos bei sumažina šovinio lizdo taršą degimo produktais ir karbonizaciją, ko pasekoje Walther PDP šaudo geriau ir tarnauja ilgiau. Tai ginklas, sukurtas šaudyti!

  Saugumas:

  Užtaisyto šovinio lizdo indikatorius ant ekstraktoriaus parodo ar šovinys yra lizde, o nuleistuko saugiklis, dužiklio saugiklis ir išimtos dėtuvės saugiklis užtikrina papildomą saugumą šauliui.

  Komplektacija: Dvi dėtuvės, dėtuvės užtaisymo dangtelis (loaderis), S, M ir L dydžio rankenos pastorinimai.