Prekių katalogas

Plegium

 • Plegium kompanija buvo įkurta su vizija išnaikinti užpuolimus, kaip nusikaltimo rūšį. Nuo pat 1970-ųjų, kuomet buvo išrastas, pipirinis dujų balionėlis iki šių dienų išliko kaip viena efektyviausių, nemirtinų, savigynos priemonių, tačiau per visus šiuos metus išliko nepakitęs ir nepatobulėjęs. Na... Bent jau iki šiol.

  Plegium® produktai tai pipirinio balionėlio ir kitų apsauginių funkcijų derinys, efektyviai padidinantis šansus išvengti užpuolimo. Joks kitas balionėlis savo funkcijomis bei efektyvumu neprilygsta Plegium.

  Visi Plegium produktai buvo sukurti įmonės viduje Stokholme (Švedija), o pagaminti - kompanijos fabrike, esančiame 80 km į šiaurę nuo Stokholmo. Kiekvienas produkcijos vienetas yra nuodugniai ištestuotas. Kompanija itin kruopščiai dirbo tam, kad visą šitą funkcionalumą sutalpintų į tokio dydžio produktą, kurį patogu būtų nešiotis kasdien.

  Didžioji dalis komponentų, nuo 4 metus be įkrovimo veikiančių baterijų iki atlenkiamo apsauginio dangtelio ar 130 dB sirenos, buvo suprojektuoti pačios kompanijos

   

  Nepatikėkite savo saugumo balionėliui, sukurtam prieš pusę šimtmečio, įsigykite naująjį pasaulinį standartą iš Plegium!

  Kaina 18 
  2995 Sutaupykite 1195
  Kaina 18 
  2995 Sutaupykite 1195
  Kaina 4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 3495
  Prekė išparduota. Susisiekite