Prekių katalogas

Plegium išmanusis dujų balionėlis juodas

 • Plegium išmanusis dujų balionėlis juodas

  Kodas: 1318
  Kaina 4995
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje

  Plegium išmanusis pipirinių dujų balionėlis juodas

  Prekės ženklas
  Įspėjimas dujinių balionėlių pirkėjams
  Dėmesio - Dujiniai balionėliai yra priskiriami D kategorijos ginklams. Juos įsigyti galima nuo 18 metų. DUJINIŲ BALIONĖLIŲ NESIUNČIAME. Juos nusipirkus galima atsiimti mūsų ginklų parduotuvėje - ŽALGIRIO g. 131, VILNIUS, pateikus asmens tapatybę ir amžių įrodantį dokumentą.
  Gamintojas
  Veiklioji medžiaga
  Oleoresin Capsicum
  Purškimo tipas
  Čiurkšlė
 • Plegium išmanusis dujų balionėlis - naujos kartos savigynos priemonė Lietuvoje. Panaudojus, iš karto išsiunčia SMS pranešimą ir garsinį telefono skambutį Jūsų pasirinktiems asmenims, pranešantį, kad Jus užpuolė, taip pat išsiunčiama Google maps nuoroda, kurioje rodoma Jūsų buvimo vieta užpuolimo metu.

  Plegium® išmanusis pipirinių dujų balionėlis, tai technologiškai pažangiausia asmeninės apsaugos priemonė pasaulyje, nuo šiol prieinama ir Lietuvoje! Tai multifunkcinis pipirinis balionėlis, kuris susijungia su Jūsų išmaniuoju telefonu. Tiesiog atsisiųskite NEMOKAMĄ Plegium programėlę (iOS arba Android), o nustatymus suvesite mažiau, nei per minutę! Visos penkios funkcijos: pipirinių dujų čiurkšlė, SMS žinutės su nuoroda į Jūsų buvimo vietą, telefono skambučiai, sirena bei stroboskopas aktyvuosis automatiškai, panaudojus balionėlį. Virš dujų paleidimo mygtuko sumontuotas atsilenkiantis dangtelis, kuris jį apsaugo nuo atsitiktinio paspaudimo, tačiau, esant reikalui, netrukdo balionėlio panaudoti greitai ir saugiai. Mygtukas taip pat turi sensorinį taikiklį, kuris pirštu leidžia jausti purškimo kryptį. Ergonomiškas balionėlio dizainas apsaugo naudotoją nuo atsitiktinio purkštuko uždengimo smiliumi.

  Sirena ir stroboskopas išlieka aktyvūs net ir atleidus dujų paleidimo mygtuką. Vienintelis būdas tai išjungti yra smailiu daiktu į viršų kilstelėti šone esantį mygtuką. Plastikinis balionėlio korpusas yra pagamintas iš 2 mm storio PC-ABS plastiko, tad yra itin tvirtas ir patvarus.

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 4995
  Prekė išparduota. Susisiekite