Pneumatinis šautuvas Walther LGU Varmint 4,5 mm 16J

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 1155
  Kaina 53000
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pneumatinis šautuvas Walther LGU Varmint 4,5 mm 16J

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Kalibras
  4,5 mm Kulkelės
  Veikimo principas
  Spyruoklinis stūmoklinis
  Galia
  16 J
  Dėtuvės talpa
  1
  Bendras ilgis
  107 cm
  Svoris
  4,4 kg
  Ginklo kvalifikacija
  Parduodamas su Neterminuotu leidimu
 • Pneumatinis šautuvas Walther LGU Varmint 16J - itin aukštos kokybės orinis šautuvas, skirtas šauliui, kuris niekada nenueis į kompromisą taiklumo atžvilgiu.

  Spyruoklinių-stūmoklinių sistemų fanai nori, kad jų šautuvas būtų galingas, tačiau tuo pat metu elegantiškas ir nepanašėtų i griozdą. Tačiau užtaisymo mechanizmą, vis dėlto, kažkur sumontuoti reikia. Walther LGU užtaisymo svirtis sumontuota po vamzdžiu. Tokiu būdu ji yra ne tik beveik nepastebima, bet ir patogi naudojimui. Beveik kaip ir paprasčiausias perlaužiamas vamzdis. Ši technologija leidžia ant šautuvo sumontuoti praktiškai betkokio ilgio optinį taikiklį, nesibaiminant, kad užtaisymo metu objektyvas taps kliūtimi. Taip pat, fiksuotas vamzdis užtikrina aukštą šūvio taiklumą.

  Šis šautuvas komplektuojamas su tvirta polimerine buože, pritaikyta šaudyti tiek dešiniarankiams, tiek ir kairiarankiams, bei minkštu guminiu buožpadžiu.

  Walther LGU turi laisvai besisukantį stūmoklį, t.y. stūmoklio padėtis neturi įtakos užtaisymui. Taip pat triukšmo bei vibracijų gesinimo technologiją. Tai leidžia šautuvą užtaisinėti beveik be jokios trinties, o šūvį atlikti taip sklandžiai, kad jo trajektoriją galima stebėti per optiką, kulkelei dar tebesktendant.