Prekių katalogas

Treniruočių sistema Mantis Laser Academy 9x19

 • Treniruočių sistema Mantis Laser Academy 9x19

  Kodas: 3620

  Treniruočių sistema Mantis Laser Academy 9x19

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Treniruočių sistema Mantis Laser Academy - tai treniruotėms be tikro šūvio skirta sistema, kurios dėka galėsite lavinti beveik visus šaudymo įgudžius su savo ginklu, neišeinant iš namų, Jums patogiu laiku.

  Kartu su komplekte esančiais specialiais taikiniais ir atsisiųsta programėle, treniruodamiesi šia sistema, turėsite iš anksto paruoštų pratimų, lavinančių atitinkamus šaudymo įgūdžius. Taip pat ši sistema suteiks Jums grižtąmąjį ryšį su avaizduotomis klaidomis bei pasiūlymais kaip jas taisyti nedelsiant, realiu laiku.

  Ši treniruočių sistema naudoja lazerinį imitacinį šovinį, kuris įsistato į Jūsų ginklo šovinio lizdą ir spragtelėjus dužiklį duoda trumpą lazerio šviesos impulsą. Naudojant specialius komplekte esančius taikinius šie lazerio "šūviai" yra fiksuojami Jūsų telefono ar planšetės kamera ir apdorojami speciala Mantis programėle. Šios sistemos paprastumas ir lengvas naudojimas suteiks Jums galimybę treniruotis dažniau ir intensyviau, net ir keliaujant ir neprisirišant prie konkrečios treniruočių vietos.